O nas

Łącza do serwerów

Z siecią ponad 550 Gbit zapewniamy bezpieczeństwo działania serwerów, gwarantujemy bardzo wysoką dostępność i profesjonalną obsługę. Dobre łącza internetowe są niezbędne do zapewnienia prawidłowej pracy serwerów

Firma Host1 wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną, za którą możesz oczekiwać także wysokiej jakości i dostępności. I to właśnie otrzymasz! Kto by chciał zapłacić choćby niewielką cenę, kiedy na Twoją obecność w internecie czekają tylko problemy z dostępem, a Twój serwer gier ma całkowicie nieakceptowalne czasy dostępu ping? Sprawdź nasze rozwiązania!

czytaj dalej

Datacenter

Host1 całkowicie wyprzedza standardy - ośrodki obliczeniowe w których posiadamy serwery całkowicie odpowiadają wymogom europejskich wielkich banków!

HOST1 od roku 2006 nieustannie dąży do jednego celu: zaoferować niezawodne usługi serwerowe za niewiarygodnie atrakcyjne ceny. Ostatecznie stawiamy na wysokozmodernizowane techniki oraz na nasze dwa najnowocześniejsze na świecie ośrodki obliczeniowe. Ma się rozumieć dysponujemy pełnym profesjonalnym wyposażeniem, takim jak klimatyzacja, ochrona przeciwpożarowa, nieprzerwane dostawy prądu, generatory prądu w sytuacjach kryzysowych, monitoring i wiele więcej!

czytaj dalej